To już za 10 dni!

DACIE RADĘ – BIEGACZE ZAPRASZAJĄ DO PUSZCZY !
Tegoroczny Radomski Maraton Trzeźwości, odbędzie się 4 września, a więc już za kilka dni i zapowiada się niezwykle ciekawie.
Zmieniony – termin, oraz lokalizacja powinny zachęcić wszystkich aktywnych mieszkańców ziemi radomskiej do wzięcia udziału w tej imprezie.
Zachęcamy do startu na wybranym dystansie – 10 kilometrów, półmaratonie, lub maratonie.
Trasy wszystkich biegów poprowadzono pięknymi terenami Puszczy Kozienickiej.
Polecamy szczególnie udział w biegu na dystansie 10 kilometrów, dla którego przedłużamy do końca sierpnia promocyjną opłatę startową. Wystarczy dokonać zgłoszenia na stronie biegiemradom.pl i wpłacić 20 złotych na k-to Stowarzyszenia „Biegiem Radom!” – BGŻ O/Radom – 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250.
Zapraszamy również do pokonania tej najkrótszej z tras – osoby uprawiające marsze z kijkami!
Możecie zgłaszać się mailowo na – biegiemradom@wp.pl – podając nazwisko i imię , wiek i dopisek „Nordic Walking”. Nie wnosicie żadnej opłaty startowej!
Dla uczestników marszu na dystansie 10 kilometrów mamy 2 godzinny limit czasowy, a więc bez obaw – dacie radę!!!
Na mecie z pewnością, będziecie oklaskiwani nie mniej gorąco jak biegacze. Przygotujemy również dla Was poczęstunek, a także szereg niespodzianek.
Tradycyjnie już – pierwszym, którzy zameldują się na mecie maratonu – zawodniczce i zawodnikowi ze Stowarzyszenia „Biegiem Radom!” poza nagrodami regulaminowymi, fundujemy wyjazd na wiosenny maraton zagraniczny.
Całą imprezę będą uświetniały występy lokalnych zespołów z gminy Jastrzębia – będącej gospodarzem zawodów. Należy w tym miejscu podkreślić duże zaangażowanie i wsparcie jakiego udzielają nam – wójt gminy Jastrzębia, pani Elżbieta Zasada, oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozłowie pani Małgorzata Zych.
Czekamy na Was w niedzielę od godziny 8.00 w biurze zawodów, które będzie mieściło się w szkole w Kozłowie, a o g. 11.00 ruszamy na trasy.
Tadeusz Kraska – prezes Stowarzyszenia „Biegiem Radom!”

ZAPISY: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2086
REGULAMIN: http://biegiemradom.pl/wp-content/uploads/2016/03/XI-RMT-Regulamin-2.pdf
TRASA: http://biegiemradom.pl/?p=2631

do-maratonu-trzezwosci-radom-pozostalo


Opublikowano jako Aktualne